Budżet obywatelski Torunia na rok 2022


GŁOSOWANIE


Każdy mieszkaniec Torunia może głosować na projekty zgłoszone do Budżetu obywatelskiego na rok 2022. Każdy ma do dyspozycji sześć głosów - trzy do wykorzystania w głosowaniu na projekty z puli ogólnomiejskiej oraz trzy na projekty z jednej puli osiedlowej (lokalnej).

Podczas głosowania na listę ogólnomiejską możesz wybrać jeden, dwa lub trzy projekty. Głosując na zadania z listy lokalnej także możesz oddać jeden, dwa lub trzy głosy, ale pamiętaj, że wszystkie wybrane przez Ciebie projekty muszą znajdować się na jednej liście lokalnej.


TERMIN GŁOSOWANIA
od 16.10.2021, godz. 00:01 do 25.10.2021, godz. 23.59


Przed przystąpieniem do głosowania warto zapoznać się z informacją o projektach zgłoszonych do budżetu obywatelskiego:


Zanim zagłosujesz, upewnij się w jakiej części miasta mieszkasz:


WAŻNE!!!
W trakcie głosowania zostaniesz poproszony o podanie NUMERU TWOJEGO TELEFONU KOMÓRKOWEGO, na który zostanie wysłany jednorazowy kod potwierdzający. Kod ten należy wpisać w odpowiednie pole formularza internetowego. Jeżeli nie wprowadzisz otrzymanego kodu - twoje głosy będą nieważne. Jeżeli ktoś nie ma komórki może skorzystać z telefonu kogoś z rodziny lub znajomego - przy czym jeden numer można wykorzystać maksymalnie cztery razy.

Osoby niepełnoletnie muszą poprosić swojego rodzica lub opiekuna prawnego o zgodę na udział w głosowaniu i podanie swoich danych osobowych. Odpowiednie pole z miejscem do zaznaczenia pojawi się podczas wypełniania formularza.


CHCESZ JUŻ ZAGŁOSOWAĆ?

Aby przejść do głosowania kliknij roszę kliknąć przycisk

GŁOSUJChcesz wiedzieć więcej?